Пасіка для бджіл розташована на зеленому даху, будиночок для комах прямо біля будівлі та періодично організовуються екологічні майстер-класи. Це лише деякі з ініціатив, які нещодавно впровадив автосалон Volvo Car PGD Kraków, розташований за адресою al. Powstańców Śląskich. Перед літніми канікулами бренд також запустив акцію «Читаємо з Volvo!», в рамках якої пропагує ідею сімейного читання та прослуховування книг під час подорожей.

Усі дії, які проводить PGD Group, власник автосалону, відповідають філософії Volvo – сімейного автомобільного бренду, який дбає про безпеку як пасажирів (наприклад, впроваджуючи в свої автомобілі обмежувачі швидкості до 180 км/год). ) і всю планету. В рамках своїх екологічних зусиль Volvo має намір до 2030 року виробляти тільки електромобілі, сприяючи таким чином скороченню викидів CO2.

Генезис просоціальної кампанії з авторами книжок для дітей походить із потреби зробити час, проведений в автомобілі під час сімейних подорожей, приємним та урізноманітненим. Як показало дослідження, шум в автомобілі є одним із найбільших факторів, що відволікають водія.

Ми читаємо з Volvo на ходу… і в салоні

czytamy z volvo akcja dla dzieci

Залучення дитини до дороги шляхом прослуховування аудіокниг впливає не тільки на загальну атмосферу в машині, але й розвиває інтелект нашої дитини в приємній та активній формі.

 Ідея читати дітям зустріла дуже схвальний відгук у найменших та їхніх батьків. Тож ми вирішили запропонувати нашим маленьким читачам спеціальні заходи з читанням книжок – каже Себастьян Возняк, директор салону Volvo, що входить до групи PGD.

Перші зустрічі відбулися у червні. Паралельно з онлайн-запуском акції Читаємо з Volvo! салон запросив чотирьох авторів-учасників ініціативи. З нагоди Дня захисту дітей Катажина Вержбіцка, Ізабела Міхта, Катажина Ваневська та Вероніка Шеленгевич провели авторські зустрічі, під час яких вони читали уривки зі своїх книжок дітям із обраних краківських шкіл і дитсадків.

Марцін Прокоп і казка українською

Чудова атмосфера червневих зустрічей авторів із дітьми спонукала бренд продовжити ініціативу й восени. У суботу, 8 жовтня, на дивані в спеціальному читальному куточку автосалону Volvo Car PGD Kraków сядуть ще чотири автори, які представлять вибрані фрагменти своїх книжок.

З 12:00 плануємо читати разом із журналісткою Катажиною Прушковською-Сокалою, яка представить дітям фрагмент свого дебютного роману під назвою Про Казика і слона-ведмедя. О 12:30 Агнешка Місевич з’явиться в салоні, щоб прочитати своє оповідання «Велика подорож» польською та українською мовами. Початок. Салон також відвідає Анна Свёнтек, авторка книг про пригоди Тутуту, яка на О 13:00 разом із видавцем серії Анною Пацтвою вона прочитає уривок зі своєї останньої книжки. Тутуту переживає (невідомо).

Anna Świątek, autorka książek dla dzieci i akcja marki VOLVO

У свою чергу, о 14:00 відбудеться закрита зустріч з Марчіном Прокопом, який перед запрошеною аудиторією прочитає кілька вибраних оповідань зі своєї нової автомобільної збірки Gaz do dechy. Odjazdowe opowieści o samochodach. Популярний телеведучий уже бував у салоні минулого року, читаючи та записуючи перед камерами фрагмент своєї попередньої книги Chłopaki dojraki. Цей, а також інші записи, зроблені тоді, можна знайти на сайті кампанії.

Під час суботнього заходу заплановані бесіди з авторами, а також можливість виграти окремі книги. Усі зустрічі також будуть записуватися, а зроблені таким чином записи будуть доступні на каналах дій, доступних в Інтернеті, – заявляє Себастьян Возняк. Я наполегливо заохочую всіх дітей відвідати — під час довших і коротших подорожей — чарівний світ, який ми читаємо з Volvo! і проводити час разом з авторами, читаючи їхні книги. Така форма розваги неодмінно буде цікавою та розвиваючою для всієї родини, – підсумовує директор салону.