Ectodose
Рекомендовано батьками:
зменшує запалення дихальних шляхів
захищає і зволожує слизову оболонку дихальних шляхів
розріджує густий слиз, полегшуючи відхаркування
запобігає появі симптомів інгаляційної алергії
синергічний ефект ектоїну та морської солі

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
NAZWA WYROBU MEDYCZNEGO: Ectodose. ZASTOSOWANIE: Wspomagająco w leczeniu stanów zapalnych oraz objawów chorób układu odechowego - w astmie alergicznej i niealergiczna, zapaleniu oskrzeli, przewlekłej obturacyjnej chorobie płuc. PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: Solinea sp. z o.o. PRODUCENT: bitop AG
reklama

Ектоїн для інгаляцій – що це таке і як діє?

Ектоїн – речовина природного походження, яка міститься не тільки в інгалянтах, але і в таблетках для розсмоктування від болю в горлі, назальних спреях, очних краплях і кремах для тіла. Таке широке використання пояснюється властивостями ектоїну, який чудово зволожує, ефективно пригнічує запалення, і при цьому захищає клітини від шкідливого впливу зовнішніх факторів – забруднення навколишнього середовища, сухого повітря, а також алергенів і патогенних мікроорганізмів.

Ектоїн для інгаляцій – дія:

 • сильно зволожує,
 • має протизапальну дію,
 • протиалергічний,
 • захисний ефект.

Ектоїн для інгаляцій, доступний у формі розчинів Ectodose та Nebu Pulmo, сприяє лікуванню інфекцій верхніх дихальних шляхів. Зволожує слизову оболонку горла, захищаючи її від пересихання. Крім того, він розріджує залишки секрету, тому полегшує відхаркування і приносить полегшення від виснажливого кашлю. Тому його рекомендують дітям із застудою, бронхітом або хронічною обструктивною хворобою легень. Але це ще не кінець.

Якщо ваша дитина алергік або астматик, ви повинні знати, що вдихання ектоїну запобігає появі симптомів алергічної реакції з боку дихальної системи. Звичайно, це також працює для ефекту полегшення алергії. А оскільки він практично не має побічних ефектів, ви можете без побоювань використовувати його для свого малюка. Майте на увазі, що Ectodose та Nebu Pulmo є медичними виробами, які необхідно використовувати відповідно до інструкцій, що входять до упаковки. Також завжди варто дотримуватися інструкцій, отриманих від вашого лікаря або фармацевта.

Ектоїн для інгаляцій – коли застосовувати?

Інгаляційний ектоїн допомагає боротися із захворюваннями, пов’язаними з алергією та сезонними інфекціями. Дослідження показують, що інгаляційний ектоїн є більш ефективним, ніж фізіологічний розчин, у лікуванні гострого бронхіту та гострих респіраторних інфекцій.

Як ви вже знаєте, інгаляційний ектоїн також допомагає при лікуванні хронічних захворювань. Крім згаданих вище алергічної та неалергічної астми та хронічної обструктивної хвороби легень, до них також відноситься муковісцидоз.

Ектоїн для інгаляцій – показання:

 • вірусні інфекції (застуда),
 • гостра респіраторна інфекція,
 • гострий бронхіт,
 • гострий бронхіоліт,
 • алергічна та неалергічна астма,
 • Хронічне обструктивне захворювання легенів,
 • кістозний фіброз.

Ектоїн для інгаляцій – як правильно використовувати?

Ми вже писали, що ектоїн для інгаляцій відомий як Ectodose і Nebu Pulmo. Якщо ви перевірите етикетки обох продуктів, ви побачите, що вони мають схожий склад, включаючи: ектоїн, воду та хлорид натрію (Nacl, що міститься в морській солі). Однак це не замінники!

Різниця між ними стосується концентрації діючих речовин. У Nebu Pulmo ми маємо 0,65% ектоїну та 3% хлориду натрію, що робить його гіпертонічним розчином. Це означає, що він містить більше солі, ніж ізотонічний розчин Ectodose з 1,3% ектоїну та морською сіллю. Тому краще звільняє бронхи від густого, залишкового секрету. З цієї причини Nebu Pulmo, на відміну від Ectodose, рекомендується серед інших хворим на муковісцидоз. Звичайно, якпідтримуюче та  додаткове лікування.

Тож якщо ваша дитина починає кашляти, чхати та скаржиться на біль у горлі, ви можете використовувати ектоїн для інгаляцій у формі Ectodose. Однак, якщо у вашої дитини з’являється густий, рясний нежить, закладеність носа, що викликає труднощі, і важко відкашлювати залишки виділень, віддайте перевагу  до Nebu Pulmo. Пам’ятайте, що ектоїн для інгаляцій може стимулювати кашльовий рефлекс, тому не використовуйте його безпосередньо перед сном.

Як правильно проводити інгаляції ектоїну?

Ектоїн для інгаляцій в ампулах Ectodose і Nebu Pulmo підходить для всіх видів інгаляторів, включаючи пневматичні, сітчасті та ультразвукові. Завжди використовуйте його за призначенням лікаря. Однак, якщо ви не отримали жодних конкретних інструкцій, робіть інгаляцію не більше двох разів на день використовуючи  1 ампулу Ectodose (2,5 мл) або  1 ампулу Nebu Pulmo (5 мл).

У випадку, якщо ектоїн для інгаляцій буде використовуватися для розведення ліків, наприклад муколітиків,  після відкриття його неможливо щільно закрити, що створює ризик мікробного зараження та забруднення стерильного розчину. Тому не забудьте викинути залишки невикористаної ампули.

Принцип такий: кожна ампула ектоїну для інгаляцій або будь-якого іншого сольового препарату призначена для одноразового використання.

Що стосується виконання процедури, дотримуйтесь інструкцій виробника інгалятора. Залежно від віку дитини дайте їй маску (для молодших) або мундштук (для старших). Перед початком інгаляції переконайтеся, що ваша дитина спокійна. Ви також можете дати їй щось попити. Під час вдиху спонукайте малюка намагатися глибоко дихати. Вдихання має тривати близько 10 хвилин, поки пристрій не припинить утворення туману. Після процедури ви можете помити шкіру навколо рота дитини, особливо після використання стероїдних препаратів. А якщо інгаляцію проводили через кашель, то  обережно поплескайте спинку малюка. Це проста процедура, яка покращує відхаркування та допомагає швидше почуватися краще.

Після виконання всіх цих дій знайдіть хвилинку, щоб скористатися інгалятором – промийте маску або мундштук під проточною водою, сполосніть контейнер для ліків, відключіть пристрій від мережі та покладіть його в упаковку в недоступне для дітей місце. Також пам’ятайте про обслуговування – заміна фільтра є важливою!

Ектоїн для інгаляцій – можливі побічні ефекти

Ектоїн є безпечною речовиною, яка добре переноситься, за умови його правильного застосування. Неправильне введення шляхом інгаляції може в окремих випадках викликати побічні ефекти, наприклад бронхоспазм. Крім того, побічні ефекти можуть бути наслідком алергії на будь-який з інгредієнтів продукту з ектоїном. Ось чому так важливо використовувати його відповідно до інструкцій, наведених в листівці. Є важлива інформація про дію та побічні ефекти, а також показання та протипоказання.

При появі тривожних симптомів після інгаляції з ектоїном слід негайно припинити його застосування та звернутися до лікаря. Також добре повідомляти про побічні ефекти ектоїну своєму лікарю, фармацевту або безпосередньо виробнику.

Ектоїн для інгаляцій – лікарська взаємодія

Розчини з ектоїном для інгаляцій не підходять для розведення інгаляційних препаратів. Якщо вам необхідно це зробити, використовуйте фізіологічний розчин, тобто розчин хлориду натрію в концентрації 0,9% без будь-яких добавок – будь то ектоїн або гіалуронова кислота.

Пам’ятайте також, що коли дитині потрібно зробити дві інгаляції з різними лікарськими речовинами, краще робити їх з інтервалом не менше 15 хвилин, а не одну відразу за одною.

Після інгаляції з ектоїном немає необхідності вводити відхаркувальні сиропи, якщо лікар не рекомендує інше. Розпилення ефективно розріджує залишковий секрет і полегшує його відхаркування. Ось чому ваша дитина може почати сильніше кашляти і частіше висмаркуватися після вдиху.

Що стосується взаємодії ектоїну з іншими лікарськими засобами – наприклад, жарознижувальними або антигістамінними препаратами, то суттєвих рекомендацій або обмежень щодо цього немає. У разі сумнівів найкраще проконсультуватися з лікарем або ознайомитися з інформаційним листом. Там ви знайдете детальну інформацію про дію та використання.

Ектоїн для інгаляцій – взаємодія з алкоголем

Ніколи не робіть інгаляції в стані алкогольного сп’яніння. Незалежно від того, чи хочете ви зробити собі інгаляцію від алергії або застуди. В обох випадках алкоголь може послабити дію аерозольної терапії і додатково посилити неприємні симптоми. Існує також ризик того, що це сприятиме виникненню побічних ефектів через реакцію з будь-яким компонентом інгаляційного продукту.

Людина під дією алкоголю дихає частіше і дрібніше. Йому важче зробити глибокий вдих, що робить вдих менш ефективним.

До речі, ні в якому разі не можна поєднувати алкоголь з медикаментами, особливо з болезаспокійливими, антигістамінними та антибіотиками. Найбезпечніше дотримуватися правила: коли я хворий і потребую лікування, навіть якщо лише симптоматичне, я не п’ю!

Ектоїн для інгаляцій – чи можна застосовувати при вагітності та в період лактації?

Протипоказань до застосування  ектоїну під час вагітності та годування груддю немає, але він присутній в доступних медичних засобах в комплексі з іншими речовинами. Тому перед застосуванням того чи іншого продукту з ектоїном необхідно уважно прочитати листівку-вкладиш, що додається до нього, і переконатися, що його можна вживати вагітним і годуючим жінкам. Завжди варто проконсультуватися з цього питання у фахівця – гінеколога, алерголога або терапевта.


Рекомендовано батьками для застосування в інгаляційній терапії у дітей:
з перших днів життя
безпечний для вагітних і немовлят
знімає симптоми застуди при вологому кашлі
очищає і очищає ніс від густого нежитю, що утруднює дихання

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
NAZWA WYROBU MEDYCZNEGO: NEBU-dose BABY. ZASTOSOWANIE: Wskazany w terapii inhalacyjnej w celu ułatwienia ruchu wydzielinie w drogach oddechowych, aby poprawić komfort oddychania. Zalecany dla pacjentów cierpiących na zapalenie oskrzelików, ostre zapalenie oskrzeli, mukowiscydozę oraz przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP). PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: Solinea sp. z o.o. PRODUCENT: Unolab Manufacturing S.l.
reklama